Belgique
België
Deutschland
España
France
International
Italia
Nederland
Polska
Portugal
Baloise Wealth Manager (dla partnerzy) Link öffnet in einem neuen Tab Logout
Baloise Wealth Manager (dla partnerzy) Link öffnet in einem neuen Tab Logout
Belgique
België
Deutschland
España
France
International
Italia
Nederland
Polska
Portugal
Baloise w Luksemburgu
Nasza działalność Baloise w Luksemburgu
Od 130 lat w Luksemburgu

Założona w Bazylei w Szwajcarii w 1863 roku, grupa Baloise stopniowo rozrastała się na arenie międzynarodowej, w szczególności w Wielkim Księstwie Luksemburgu, od czasów utworzenia w 1876 roku oddziału ubezpieczeniowego.

Od początku swego istnienia, Baloise nieustannie powiększała zakres operacji w Luksemburgu, zapewniając dostęp do szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych majatkowych, jak i osobowych dopasowanych bezpośrednio do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

W oparciu o specjalistyczną wiedzę z zakresu finansów oraz narzędzia niezbędne do zarządzania majątkiem i planowania spadkowego, Baloise Vie Luxembourg S.A, spółka z Grupy Swiss Baloise, oferuje innowacyjne oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania z zakresu ubezpieczeń na życie, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb klienta indywidualnego, który oprócz profesjonalnej i kompleksowej obsługi swojego majątku, ceni także spokój ducha.

Głęboko zakorzeniona w luksemburskiej strukturze społeczno-ekonomicznej, grupa Baloise jest obecnie jednym z wiodących ubezpieczycieli na tamtejszym rynku.

Kluczowe liczby Baloise Vie Luxembourg
Ściągnij nasze ostatnie liczby Infographic Overview Baloise EN pdf - 643 KB Baloise Vie Luxembourg S.A. 2021 pdf - 789 KB